Некто
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Некто

Некоторые проблемы требующие решения
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Міські та промислові очисні споруди

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
gehaj




Сообщения : 30
Дата регистрации : 2021-12-06

Міські та промислові очисні споруди Empty
СообщениеТема: Міські та промислові очисні споруди   Міські та промислові очисні споруди EmptyСб Янв 27, 2024 9:16 am

Привіт всім! Я розвиваю туристичний бізнес у гірському районі і шукаю рішення для очищення стічних вод. Чи існують системи, призначені для роботи в складних природних умовах?
Вернуться к началу Перейти вниз
Luter90




Сообщения : 27
Дата регистрации : 2021-09-25

Міські та промислові очисні споруди Empty
СообщениеТема: Re: Міські та промислові очисні споруди   Міські та промислові очисні споруди EmptyСб Янв 27, 2024 12:00 pm

Привіт, всім! Я звернувся до них, оскільки маємо намір розширити промислову очисну споруду нашого заводу. https://ziko.com.ua/ochischennya-promislovih-stokiv-article-miski-ta-promyslovi-ochysni-sporudy/ надали нам комплексну підтримку та розробили індивідуальне рішення, що відповідає нашим потребам. Їхня експертиза і досвід допомогли нам зробити правильний вибір. На їхній сторінці я знайшов багато корисних матеріалів про промислові очисні споруди, які допомогли мені краще розібратися у цій темі та зробити інформовані рішення. Я відмінно почуваю себе, обравши Зіко для нашого проекту!
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Міські та промислові очисні споруди
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Некто :: Семейныйфорум-
Перейти: